Novosti

Ponedjeljak, 18 Listopad 2021 10:03

Lovorko Klešković ponovo izabran za predsjednika Općinskog odbora HDZ-a Župe dubrovačke

Jučer su održani unutarstranački izbori u HDZ-u na kojima su se birali predsjednici lokalnih ogranaka stranke.  Za predsjednika HDZ-a Župe dubrovačke ponovno je izabran Lovorko Klešković, a za potpredsjednike Đuro Lonza i Vlatko Vuletić.
 
Biralo se i novo vodstvo u Županijskoj organizaciji HDZ-a. Za predsjednika županijske organizacije HDZ-a izabran je Blaž Pezo. Pezo je na tom mjestu naslijedio je saborskog zastupnika Branka Bačića koji je HDZ DNŽ vodio deset godina. Za njegove potpredsjednike izabrani su Đuro Lonza, Robert Krile, Dalibor Milan i Joško Cebalo.

Također ranije su izabrani i predsjednici Temeljnih ogranaka (njih 7) HDZ-a Župe dubrovačke, a to su;

-TO Soline-Plat – Nikša Arbanasin

-TO Mlini – Jakša Handabaka

-TO Postranje – Tomislav Kristović

-TO Srebreno-Kupari – Mateo Delić

-TO Mandaljena – Ivo Jović

-TO Čibača – Igor Konjevod

-TO Brgat - Antonio Vojvodić.