Nedjelja, 11 Travanj 2021 14:06

Članovi mladeži HDZ Župa dubrovačka čistili smeće i krupni otpad s divljeg deponija na Brgatu (FOTO)

Članovi mladeži HDZ Župa dubrovačka organizirali su i sudjelovali su u akciji čišćenja divljeg deponija otpada na području Brgata.

-Zatekli smo velike hrpe smeća i drugog krupnog otpada, no iznimno smo sretni jer smo uspjeli sve počistiti i napuniti puna tri kamiona otpadom. Cilj ove akcije je učiniti Župu i naš prostor ljepšim i ugodnijim za život. Ovim putem molimo sve prolaznike i mještane da ne bacaju smeće na ilegalnim deponijima i da ne zagađuju našu okolinu. Zahvaljujemo našim mladima na velikom odazivu i vrijednim rukama. Svi zainteresirani mještani moći će nam se priključiti u narednim akcijama o kojima ćemo vas na vrijeme obavijestiti – poručuju iz Mladeži HDZ-a Župa dubrovačka.

.