Subota, 25 Srpanj 2020 13:23

Izborna skupština Mladeži HDZ-a Župe dubrovačke, novi predsjednik Ivan Sambrailo (FOTO)

U velikoj vijećnici zgrade općine u Srebrenom sinoć je održana izborna skupština Mladeži HDZ-a Župe dubrovačke na kojoj je izabrano novo vodstvo župske organizacije mladeži vladajuće stranke.

Za novog predsjednika je izabran Ivan Sambrailo student Kineziologije na Sveučilištu u Zagrebu, za nove članove Općinskog odbora Mladeži župskog HDZ-a; Marija Begović, Antonija Lučić, Renata Ivanović, Antonia Klaić, Nino Butrica, Stjepan Lonza, Antonio Raič, Petar Sambrailo.

Sudionike skupštine članove MHDZ-a, simpatizere i goste na početku skupa je pozdravio predsjednik Općinske organizacije stranke Lovorko Klešković, mladima se obratio i Općinski načelnik Silvio Nardelli, a na kraju na ukazanom povjerenju svima se zahvalio novi predsjednik Ivan Sambrailo.

Skupština mladeži je održana uz pridržavanje svih propisanih epidemioloških mjera, a općinski HDZ je osigurao medicinske maske za sve sudionike koje su se dijelile na ulasku u zgradu Općine.

.